راهنمای مرحله به مرحله خرید اقساطی از احمد کارا

مرحله اول: ثبت نام

ابتدا به سایت Walleta.ir وارد شده و به عنوان کاربر ثبت نام کنید. توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال (شناسنامه) باشد. شماره تلفن همراه شما نیز باید متعلق به شما باشد.

مرحله دوم: تکمیل پروفایل و احراز هویت

تصویر پشت و روی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه را باید آپلود کنید (شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن های اسکنر، عکس با کیفیتی بگیرید). در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد.

مرحله سوم: انتخاب تامین کننده مالی و ثبت درخواست تسهیلات

در پلتفرم والتا منابع مختلفی برای اعطا تسهیلات وجود دارد که بخش بیشتر آن ها از سمت لیزینگ ها می باشد. از طریق پلتفرم والتا شما می توانید تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اقساطی کالا را با هم مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. در این قسمت ابتدا تامین کننده مالی و مبلغ تسهیلات را با توجه به سقف ارائه شده تعیین نموده و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده (از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی و… ) نمایید . بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. طرح های تسهیلات فعال والتا و اطلاعات بیشتر از جمله نرخ تسهیلات را می توانید در سایت والتا ببینید.

 

مرحله چهارم: ارسال یک فقره چک ضمانت

بعد از تایید تسهیلات لازم هست یک فقره چک ضمانت در وجه تامین کننده مالی به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد.

در احمدکارا نیاز به پرداخت چک های اقساط نبوده و فقط با ارسال یک فقره چک ضمانت می توانید اقساطی خرید کنید و ماهیانه اقساط خود را پرداخت کنید.

 

 

مرحله پنجم: واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری

تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد.

 

مرحله ششم: خرید اقساطی از فروشگاه احمدکارا

در این مرحله شما می توانید به سایت احمدکارا مراجعه کنید و کالای مورد نظر خود را خریداری و سفارش خود را ثبت کنید و در قسمت پرداخت، درگاه اعتباری والتا را انتخاب نموده و سپس شماره تلفن همراه و کد ملی شخص شما که در سایت والتا هم ثبت نام کردید را وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید.